Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wentylacja

( ilość produktów: 24 )

Akcja wentylacja

Lato w Polsce bywa bardzo gorące, a upały potrafią każdemu dać się we znaki. Wtedy pomocne okazują się urządzenia obniżające odczuwalną temperaturę i poprawiające komfort przebywania w słabo wentylowanych pomieszczeniach. Dużą grupę takich produktów stanowią wentylatory, które są dedykowane do pracy wewnątrz pomieszczeń. Ogólnie rzecz biorąc, moglibyśmy podzielić je na trzy grupy: wentylatory biurkowe, wentylatory podłogowe i wentylatory ścienne. Szeroką gamę wentylatorów oferuje firma Dedra pod marką Descon i wszystkie te modele są dostępne w ofercie naszego sklepu.

Powiew świeżości - szeroka gama wentylatorów DESCON

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się wentylator biurkowy w rozmiarze 9” DA-0902, który dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Równie dobrymi opiniami cieszy się wentylator podłogowy w rozmiarze 16” model DA-1610, ten model również oferujemy w dwóch wskazanych kolorach. Uzupełnieniem naszej gamy jest cyrkulator powietrza, który świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, a który swoim wyglądem idealnie pasuje do coraz bardziej popularnych industrialnych wnętrz. W ofercie posiadamy też wentylator akumulatorowy z linii Dedra SAS+ALL z możliwością zawieszenia na ścianie.

Dedra pod marką Descon oferuje produkty odpowiadające na każdą potrzebę konsumenta, od małych wentylatorów biurkowych 6 calowych przez standardowe 9 i 12 calowe wentylatory z okrągłą szeroką podstawą  po 16 calowe wentylatory podłogowe. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się 16 calowe wentylatory podłogowe o ekskluzywnym wyglądzie z dotykowym panelem DA-1608, DA-1611 czy DA-1603. Wentylator podłogowy DA-1608 jest zdalnie sterowany pilotem, ma wyświetlacz temperatury, 9-godzinny timer oraz trzy tryby pracy. W ofercie dostępne są także inne modele ze zdalnym sterowaniem np. wentylator stojący DA-1603.

Wentylator czy cyrkulator

Cyrkulatory zyskują coraz większe zainteresowanie wraz z przedłużającymi się okresami upałów w naszym kraju. Ich głównym zadaniem jest maksymalnie duże przetłaczanie powietrza w pomieszczeniach dzięki wytwarzanemu cyrkulacyjnemu ruchowi powietrza w całym pomieszczeniu. Wentylatory służą do punktowego, strefowego nadmuchu przez co ich sprawność jest ograniczona do ruchu głowicy. Dodatkowo cyrkulatory do poprawnego działania wymagają użycia mocniejszych silników a to pociąga wykorzystanie metalowych konstrukcji, które jak w przypadku cyrkulatora powietrza DESCON DA-5014 wyglądają dobrze nawet w nowoczesnych wnętrzach.

Cyrkulator powietrza DA-5014 posiada wirnik z aluminiowymi łopatkami zamkniętymi w metalowej obudowie z chromowana powierzchnią o sporej 14 calowej średnicy i mocy 90W. Największą jego zaletą jest duża siła nadmuchu i szybko odczuwalny efekt działania urządzenia w pomieszczeniu w którym przebywamy.

Akumulatorowa rewolucja.

Nie zawsze w miejscu w którym wykonujemy jakąś pracę mamy dostęp do sieci elektrycznej, dlatego DEDRA oferuje akumulatorowy wentylator DED7074 z linii SAS+ALL. Posiada on dwustopniową regulację prędkości, dzięki której dostosujemy przepływ powietrza do swoich potrzeb. Kąt nachylenia wentylatora możemy regulować w zakresie od 0-360°. Dodatkowo wentylator posiada haczyk za pomocą, którego możemy go zawiesić na wysokości, a solidny, płaski element w podstawie z gotowym otworem, daje możliwość stałego montażu tego wentylatora na gładkich powierzchniach takich jak np. ściany czy sufity, dzięki czemu możemy go wykorzystać jako wentylator sufitowy. To dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne wzornictwo oraz wszechstronność jaką daje użytkowanie tego modelu.

Wszystkie modele wentylatorów marki Descon wyposażone zostały w funkcję oscylacji, dzięki temu dystrybucja wentylowanego powietrza odbywa się równomiernie po całym pomieszczeniu. Solidne podstawy, brak wibracji przenoszonych z silnika na stopę wentylatora sprawiają, że wentylatory DESCON pracują stabilnie, równomiernie i cicho, co będzie dużym atutem dla wymagających klientów nastawionych na dobrą jakość i komfort użytkowania.

Oczyszczacze powietrza - zadbaj o zdrowie swoje i Twoich bliskich

Marka DESCON oferuje również rozwiązania przeznaczone do poprawy jakości powietrza. Oferowane dwa modele oczyszczaczy powietrza to eleganckie, lekkie, ekonomiczne i bardzo efektywne urządzenia posiadające wszystkie aspekty urządzenia optymalnego w walce z alergenami, drobnoustrojami, kurzem i smogiem.

Oczyszczacz przeznaczony jest do zamkniętych pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych ze sprawnie działającą wentylacją o powierzchni do 50 m2. Model oczyszczacza powietrza DA-P070 jest w stanie w jedyne 6 minut oczyścić powietrze w pomieszczeniu o pow. 20 m2 i wysokości 2,7m. Oba urządzenia wyposażone są w 3-stopniowy system filtracji powietrza (w modelu DA-P055 - budowa filtrów w formie monoblock), umożliwiający w 99,97% pochłanianie wszelkich zanieczyszczeń występujących w powietrzu, które bezpośrednio zagrażają naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Mniejszy model oczyszcza powietrza DA-P055 przeznaczony jest do pomieszczeń do 30m2

Urządzenia posiadają czysty interfejs oraz wmontowany czujnik wymiany filtra, co jest sygnalizowane migającą diodą LED „replace filter”, Dzięki wskaźnikowi poziomu zanieczyszczenia powietrza pyłem PM2,5, szybko ocenisz jak mocno powietrze jest zanieczyszczone.

Ilość w powietrzu pyłu PM2,5 jest obrazowana kolorem:

  • Czerwony – (PM2,5: 151-500)
  • Różowy – (PM2,5: 101-150)
  • Żółty – (PM2,5: 51-100)
  • Niebieski – (PM2,5: 0-50)

Oczyszczacze powietrza marki DESCON skutecznie oczyszczają powietrze z kurzu, pyłków, grzybów i smogu, cechuje je duży przepływ powietrza 483 m2/h, neutralizują nieprzyjemne zapachy. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, urządzenia komponują się z każdym pomieszczeniem. Oba modele oczyszczaczy są lekkie i łatwe do przenoszenia, a dodatkowe funkcja sterowania pilotem ułatwia obsługę.

 

Osuszacze powietrza - czyli jak pozbyć się wilgoci

 

Wilgoć w pomieszczeniach do trudny do zwalczenia problem. Zwłaszcza w okresach, gdy nasilone są opady a powietrze jest mocno wilgotne. Ratunkiem może okazać się dobrany do potrzeb osuszacz powietrza. W ofercie naszego sklepu znajdziesz 3 modele osuszaczy firmy DESCON.

Model podstawowy osuszacza powietrza DA-R010 ma wydajność 10l/24h i przeznaczony jest do niewielkich pomieszczeń (do 20m2). Pomaga zatrzymać rozwój pleśni i grzybów w zawilgoconych pomieszczeniach. Dzięki wbudowanemu czujnikowi utrzyma ustaloną wilgotność automatycznie.

Kolejny model to wydajny osuszacz powietrza DA-R020, 20l/24h, przeznaczony do osuszania pomieszczeń do 30m2, dzięki zastosowanemu filtrowi, osuszacz usuwa nieprzyjemne zapachy. Topowym modelem jest duży osuszacz powietrza DA-R030 o wydajności 50l/24h, przeznaczony do osuszania dużych pomieszczeń czy budowy (do 165-220m2)

 

 

 

Kategoria
Symbol
Marka
Zasilanie
pixel