Bezmaksas piegāde no 300,00 zł
Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Leņķa slīpmašīnas

( produktu skaits: 15 )

Szlifierka kątowa, kątówka, diax, bułgarka - czym jest i dlaczego to "must have" każdego szanującego się majsterkowicza i profesjonalisty

Szlifierka kątowa to jeden z tych produktów, których nie powinno zabraknąć na wyposażeniu warsztatu czy gospodarstwa domowego. Wszechstronność tych urządzeń sprawia, że tzw. „kątówka” może okazać się nieocenioną pomocą przy pracach polegających na cięciu, szlifowaniu czy polerowaniu.

Szlifierka kątowa DEDRA - poręczne, sprawdzone konstrukcje

W ofercie naszego sklepu znajdują się szlifierki firmy Dedra, które dedykowane są do pracy z tarczami o maksymalnej średnicy 125 mm oraz jeden model współpracujący z maksymalną średnicą tarczy 230 mm. Wszystkie urządzenia mają wiele wspólnych cech konstrukcyjnych, np. zostały wyposażone w nowoczesne silniki charakteryzujące się wysoką sprawnością i niezawodnością. Wytrzymałe przekładnie skutecznie przenoszą napęd z wirnika na końcówkę roboczą nie powodując uszkodzenia przekładni nawet pod dużym obciążeniem. Obudowy produktów i otwory wentylacyjne zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej odprowadzały ciepło powstające wewnątrz szlifierki kątowej oraz uniemożliwiały dostawanie się urobku do środka szlifierki przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii i komfortu pracy.

Gamę małych szlifierek kątowych stanowią dwa modele DED7950 o mocy 860WDED7951 z silnikiem o mocy 950W a ich maksymalna prędkość obrotowa to odpowiednio 11 000 obrotów / minutę i 12 000 obrotów / minutę. Oba modele przystosowane są do pracy z tarczami o średnicy 125 mm oraz innymi końcówkami roboczymi wyposażonymi w gwint mocujący M14 (np. szczotka stalowa druciana F37-080, czy koronki Vacum Brazed DED1590SZ05 do wiercenia otworów w kamieniu i twardej glazurze).

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - szlifierka kątowa dla zaawansowanych

Dla bardziej wymagających wykonawców szlifierka kątowa DED7954 o mocy 1100W i regulacji prędkości obrotowej w zakresie 3000–12000 obr/min to doskonały wybór. Regulacja ta jest szczególnie przydatna podczas pracy akcesoriami dedykowanymi do pracy na wolniejszych obrotach np. dyski diamentowe do polerowania kamienia z linii H12G0XXX gdzie prędkość maksymalna podczas pracy nie powinna przekraczać 3000 obrotów na minutę czy np. tarcze z włókniny ściernej F61-125 do usuwania starych powłok z powierzchni metalowych, gdzie maksymalna prędkość obrotowa dla tej tarczy wynosi 8500 obrotów/minutę. Według opinii klientów ta szlifierka kątowa jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a także wszechstronna. Porównywalnym modelem jest DED7953, wyposażony w elektroniczną regulację prędkości obrotowej. Szlifierka kątowa DED7953 posiada smukłą wydłużaną rękojeść co może okazać się bardzo pomocne przy szlifowaniu, bądź polerowaniu dużych powierzchni, a chwyt oburęczny podczas tego typu zadań zapewni większy komfort pracy niż w przypadku małych szlifierek zaprojektowanych do pracy jednorącz. Dzięki możliwości pracy z tarczami o średnicy do 230 mm model ten cieszy się dużą popularnością. Urządzenie to znajdzie zastosowanie przy zdecydowanie cięższych pracach, cięciu grubszych materiałów np. betonu czy kamienia. Zastosowano w nim silnik o mocy 2400W a maksymalna prędkość obrotowa wynosi 6300 obrotów na minutę. Szlifierka ta wyposażona została również w układ miękkiego rozruchu (czyli funkcję Soft Start) co skutecznie wpływa na bezpieczeństwo pracy i eliminuje nadmierne obciążenia podczas uruchamiania urządzenia.

Pośrednim modelem jest DED7952 - szlifierka kątowa o mocy 1200W z regulacją prędkości obrotowej, umożliwia pracę z tarczami o średnicy 125mm

Stal ciach, kamień ciach, kabel ciach - akumulatorowa szlifierka kątowa do zadań specjalnych

Czasami potrzeba przeciąć coś szybko, bez dostępu do sieci lub nieopłaca nam się przeciągać przedłużacza do wykonania jednego lub kilku cięć. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem okaże się akumulatorowa szlifierka kątowa. Gdyby można było zastosować ten akumulator do innych narzędzi to byłaby w ogóle rewelacja... i tak jest ze wszystkimi narzędziami z serii SAS+ALL. Wiercisz, tniesz, piłujesz, a to wszystko dzięki systemowi jednej baterii. Kupując jeden akumulator wykorzystasz go do rodziny ponad 40 elektronarzędzi, a jej oferta ciągle się rozwija. Pełną gamę elektronarzędzi z systemu jednej baterii SAS+ALL możecie Państwo sprawdzić tutaj.

W ofercie naszego sklepu znajdują się dwa modele szlifierek kątowych akumulatorowych w technologii litowo-jonowej. Oba modele tych szlifierek mają możliwość zamocowania tarczy o maksymalnej średnicy 125mm. Kątówka akumulatorowa DED7050 cechuje się prędkością obrotową tarczy 9500 obrotów na minutę, ma także możliwość zablokowania włącznika. DED7051 czyli druga akumulatorowa szlifierka kątowa, ma prędkość obrotową tarczy 8500 obrotów na minutę. Rękojeść jest dłuższa niż w modelu szlifierki DED7050 a włącznik wymaga ciągłego docisku, co jest wygodniejsze np. podczas wykorzystywania kątówki do szlifowania. Oba prezentowane modele są częścią  Warto podkreślić, że wszystkie modele szlifierek kątowych Dedra posiadają dodatkową rękojeść, którą można montować w trzech różnych płaszczyznach w celu uzyskania optymalnej, komfortowej pozycji podczas pracy tymi urządzeniami. Produkty te cechują się wysoką kulturą pracy, trwałością i niezawodnością co pozytywnie przekłada się na efekt końcowy jak i samo użytkowanie produktów z tej rodziny.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-

Mums rūp jūsu konfidencialitāte

Mūsu tīmekļa vietne kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem apstrādā jūsu personas datus, kas iegūti tiešsaistē, piemēram, jūsu ierīces IP adresi un informāciju, kas reģistrēta, izmantojot izsekošanas un glabāšanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bākas vai citas līdzīgas tehnoloģijas.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes politiku, kā arī analītiskiem, mārketinga mērķiem un lai pielāgotu saturu jūsu vēlmēm un interesēm, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai, un pareizai vietnes darbībai. Pārlūkprogrammā varat iestatīt sīkfailu glabāšanas vai piekļuves nosacījumus. Konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI", jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai atbilstoši jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un mūsu Tīmekļa vietnes satura pielāgošanai jūsu vēlmēm, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, dzēšot sīkfailus no savas pārlūkprogrammas no attiecīgās galiekārtas.

Ja noklikšķināt uz "Es nepiekrītu". - Jūs nevarēsiet piekļūt Tīmekļa vietnei.

Es nepiekrītu
ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI
pixel