Bezmaksas piegāde no 300,00 zł
Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Koka slīpmašīnas

( produktu skaits: 12 )

Szlifierki do drewna - do czego służą

Szlifierka do drewna to urządzenie, które jest niezastąpione podczas wytwarzania czy renowacji mebli, ozdób lub innych elementów drewnianych czy drewnopodobnych.
Sprawdzą się podczas usuwania starych powłok lakierniczych jak też zmniejszenia grubości elementów aż po szlifowanie wykańczające nadające powierzchniom wysoką gładkość.

Szeroka oferta szlifierek do drewna

Interesująca gamę szlifierek ręcznych do drewna znajdziemy w ofercie firmy Dedra.
Na szczególną uwagę zasługują szlifierki Dedra DED7941 i DED7943, które wykonują posuwiste ruchy stopą roboczą (tzw. oscylacja) z papierem ściernym. Szlifierka do drewna oscylacyjna delta DED7941 wykonuje 13500 ruchów oscylacyjnych na minutę. W zestawie z tą szlifierka znajdziemy 12 szt trójkątnych papierów ściernych o różnej gradacji.
Drugim modelem jakim polecamy Państwu to szlifierka do drewna oscylacyjna DED7943 o prostokątnej stopie roboczej. Szlifierka posiada regulację częstotliwości oscylacji od 6000 do 13000/min oraz system odprowadzenia urobku. W zestawie znajdziemy 1 szt papieru ściernego.
Szlifierki te służą przede wszystkim do szlifowania drobnych lub delikatnych elementów oraz prac wykończeniowych.

Innym modelem szlifierki do drewna, który cieszy się uznaniem klientów jest szlifierka mimośrodowa DED7947. Charakterystycznym elementem tej szlifierki jest talerz osadzony na mimośrodzie, który oprócz ruchów oscylacyjnych obraca się w okół osi. Szlifierką tą można skutecznie pracować na średnich i średnio dużych powierzchniach. Talerz szlifierki posiada otwory usprawniające odprowadzenie większej ilości urobku. W zestawie znajduje się 6 papierów ściernych o różnej gradacji.

W ofercie Dedry znajdziemy również szlifierkę taśmową oraz narzędzie wielofunkcyjne.
Model DED7949 to szlifierka taśmowa o mocy 920W, tzw. czołg zaprojektowana z myślą o szlifowaniu zgrubnym większych powierzchni. Regulowana prędkość robocza taśmy w zakresie 150-270m/min pozwala na szybką i efektywną pracę. Pas ścierny bezkońcowy pracuje bardziej agresywnie niż papiery ścierne mocowane na szlifierkach oscylacyjnych i mimośrodowych, możemy jednak to regulować dobierając odpowiednią gradację. Wybierając pas bezkońcowy ścierny o największym ziarnie np. gr.40 (DED79490) szybko usuniemy głębokie rysy, a nawet wyrównamy niewielkie ubytki w obrabianym materiale. Przechodząc przez kolejne etapy, aż do papieru o gradacji 120 (DED79494), przygotujemy powierzchnię do wykończenia szlifierkami oscylacyjnymi bądź mimośrodowymi. Dzięki temu, że szlifierki do drewna DEDRA posiadają system odprowadzania urobku, obrabiana powierzchnia jest lepiej widoczna, a praca bardziej efektywna. Zalegający urobek pod stopą roboczą zmniejsza tempo pracy, wymagając od użytkownika dodatkowych czynności oraz częstszej zmiany papierów ściernych. Dzięki przemyślanym konstrukcjom oszczędzasz czas na kolejne projekty.

Idealnym urządzeniem do wykonywania różnych drobnych prac w domu jest wszechstronne narzędzie wielofunkcyjne DEDRA DED7945 o mocy 250 W. Przeznaczone jest zarówno do szlifowania jak i wykonywania cięć z dużą dokładnością. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej końcówki można wycinać kwadratowe otwory, docinać elementy z różnych materiałów - nawet metalowe czy ceramiczne. W wyposażeniu narzędzia znajduje się pięć końcówek roboczych: brzeszczot do metalu, końcówka do drewna, tarczka do ceramiki, tarcza półokrągła do drewna, skrobak do usuwania farb, W ofercie znajdziemy również zamienną głowicę do mocowania trójkątnych papierów ściernych.

Szlifierka do drewna akumulatorowa - wysoka wydajność - wielka mobilność

Czasami potrzeba coś przeszlifować na szybko lub w miejscu w którym nie mamy dostępu do zasilania. Akumulatorowe szlifierki oscylacyjne i mimośrodowe to świetna sprawa. Możesz wykonać pracę poza domem czy warsztatem np. w ogrodzie czy oddalonym terenie posesji nie martwiąc się sprzątaniem pyłu.

Wraz z rozwojem technologii akumulatorowego zasilania, DEDRA wprowadziła do swojej oferty urządzeń z systemu jednego akumulatora DEDRA SAS+ALL, szlifierki mimośrodowe i oscylacyjne oraz narzędzie wielofunkcyjne, które możesz zabrać wszędzie ze sobą.

Polecana w naszym sklepie szlifierka mimośrodowa akumulatorowa DEDRA DED7062 ze średnicą roboczą 125mm pozwala na szybkie szlifowanie powierzchni. Dzięki otworom odpylającym urobek jest sprawnie odciągany spod stopy roboczej zapewniając efektywność pracy. Przybliżony czas pracy dla akumulatora 2.0Ah DED7032 to 22min, a przy zastosowaniu akumulatora 4.0Ah DED7034 to aż 52min. Rewelacyjny wynik, a w ofercie mamy jeszcze akumulator 5.0Ah DED7035. Podczas pomiaru w naszym stoperze przekręcił się licznik, dlatego nie mamy jeszcze dokładnego czasu pracy ;)

Kolejnym urządzeniem godnym uwagi jest szlifierka oscylacyjna delta akumulatorowa DED7063. Jej trójkątna głowica pozwala dotrzeć w miejsca niedostępne tarczowym szlifierkom np. naroża. Wysoka częstotliwość oscylacji (12000 cykli/min) zapewnia sprawne szlifowanie obrabianego materiału, a dostępne papiery ścierne o gradacji od 40 do 180 pozwalają na kompleksowe wykończenie powierzchni.

Każdy kto oglądał MacGyvera zazdrościł jego pomysłowości i umiejętności tworzenia narzędzi z niczego. W tym zakresie nie możemy pomóc, ale możemy zaproponować coś równie genialnego. Narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe DEDRA DED7059 to coś na miarę scyzoryka szwajcarskiego. Tylko czy scyzorykiem zrobisz kwadratowy otwór w kilka sekund lub dotniesz ceramikę? Wątpimy, a zalet urządzenia multifunkcyjnego jesteśmy pewni. Dzięki licznym końcówkom roboczym i beznarzędziowemu systemowi ich zmiany praca tym urządzeniem to czysta przyjemność. Zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wysokiej częstotliwości oscylacji (11000-21000 cykli/min) szybko wykonasz pracę nawet w twardych materiałach jak ceramika czy metalu.

Będąc domowym majsterkowiczem wybierz DEDRA SAS+ALL - urządzenia są zawsze gotowe do pracy, a możliwość wykorzystania akumulatora z innym typem narzędzia jest niezastąpiona. Kupując jeden akumulator możesz zasilić ponad 40 urządzeń z systemu DEDRA SAS+ALL od wiertarko-wkrętarek, szlifierek kątowych, agregatu malarskiego po dmuchawy do liści i kosiarki.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-

Mums rūp jūsu konfidencialitāte

Mūsu tīmekļa vietne kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem apstrādā jūsu personas datus, kas iegūti tiešsaistē, piemēram, jūsu ierīces IP adresi un informāciju, kas reģistrēta, izmantojot izsekošanas un glabāšanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bākas vai citas līdzīgas tehnoloģijas.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes politiku, kā arī analītiskiem, mārketinga mērķiem un lai pielāgotu saturu jūsu vēlmēm un interesēm, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai, un pareizai vietnes darbībai. Pārlūkprogrammā varat iestatīt sīkfailu glabāšanas vai piekļuves nosacījumus. Konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI", jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai atbilstoši jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un mūsu Tīmekļa vietnes satura pielāgošanai jūsu vēlmēm, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, dzēšot sīkfailus no savas pārlūkprogrammas no attiecīgās galiekārtas.

Ja noklikšķināt uz "Es nepiekrītu". - Jūs nevarēsiet piekļūt Tīmekļa vietnei.

Es nepiekrītu
ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI
pixel