Bezmaksas piegāde no 300,00 zł
Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Flīžu, flīžu un porcelāna keramikas griezēji

( produktu skaits: 11 )

DEDRA przecinarka do glazury – jakość wykonania gwarancją efektywnej pracy


Odpowiednie ułożenie płytek wymaga nie tylko fachowej wiedzy oraz doświadczenia, ale i sprzętu, który poprawnie przetnie wybrany materiał, nie uszkadzając przy tym wierzchniej warstwy np. płytki gresowej szkliwionej. Jednym z narzędzi, które na pewno przyda się podczas prac wykończeniowych czy remontu jest przecinarka do glazury DEDRA. Na rynku  znajdziemy wiele maszyn tego rodzaju, ale tylko najlepsze z nich zagwarantują szybką, efektywną oraz bezpieczną pracę.
Co warto wiedzieć o przecinarkach do glazury dostępnych w naszej ofercie? Maszynka do glazury DEDRA to przede wszystkim różne modele do różnych prac. W ofercie znajdują się zarówno małe, stolikowe, kompaktowe urządzenia, które dzięki niewielkiej wadze, małym gabarytom są wyjątkowo łatwe w transporcie i użytkowaniu, oraz przecinarki z przesuwnymi głowicami przeznaczone do cięcia większych formatów płytek i radzenia sobie w trudniejszych warunkach. Przecinarki mają różną średnicę tarczy, otwory montażowe, inną osiąganą długość, oraz grubość cięcia i inne wymiary powierzchni blatu roboczego. Wszystkie powyższe cechy wpływają na wszechstronne zastosowanie wymienionych urządzeń, a każdy z klientów znajdzie model odpowiedni dla siebie.


DEDRA przecinarka do glazury – jak wybrać odpowiedni sprzęt?


Kiedy już wiemy jakie płytki chcemy ciąć i ile tej pracy mamy do wykonania, pozostaje nam  dobrać sprzęt, który pomoże nam uzyskać efekt końcowy. Małe stolikowe przecinarki charakteryzują się tym, że proces cięcia polega na przesuwaniu płytki po stole roboczym tj. silnik jest nieruchomy przesuwamy obrabiany materiał. Takie rozwiązanie sprawdza się w pracy z małymi formatami płytek jak np. płytki glazurnicze. Często urządzenie to jest wybierane przez użytkowników, dla których przygoda z kładzeniem płytek dopiero się zaczyna. Z kolei urządzenie o zdecydowanie większych gabarytach takie jak np. stołowa przecinarka do glazury na mokro DEDRA, gdzie proces cięcia polega na zablokowaniu płytki na stole roboczym i przesuwaniu silnika wraz z tarczą tnącą, po specjalnie przystosowanej do tego prowadnicy, wykorzystywana jest przez doświadczonych fachowców i zawodowych glazurników.
Taki sprzęt idealnie sprawdzi się do cięcia dużych formatów płytek. Oba typy urządzeń dają możliwość cięcia płytek pod kątem 45° i w obu urządzeniach czynnikiem chłodzącym tarczę w trakcie pracy, jest woda. Przecinarki elektryczne cechują się też wysoką precyzją obróbki i kulturą pracy.
Podczas wyboru urządzenia należałoby zwrócić uwagę na kilka cech charakteryzujących produkt taki jak przecinarka do glazury DEDRA.

Na jakie cechy przecinarek do glazury zwrócić szczególną uwagę?

Cechy przecinarek do glazury na które w szczególności powinno się zwrócić uwagę przy doborze urządzenia:

  • długość cięcia – podstawowy parametr determinujący zakup przecinarki,
  • system chłodzenia tarczy: w przypadku urządzeń małych stolikowych gdzie silnik jest nieruchomy, obracająca się tarcza zanurza się w kuwecie z wodą chłodząc swój wieniec, natomiast w przecinarkach z przesuwnymi głowicami, woda zazwyczaj podawania jest za pomocą specjalnego systemu, bezpośrednio na tarczę.
  • dodatkowe prowadnice na blacie roboczym: równoległa do cięcia wzdłużnego lub kątowa – do cięcia po przekątnej (w karo) lub pod określonym kątem,
  • moc silnika – ma duże znaczenie w przypadku cięcia materiałów o znacząco większej grubości niż standardowe płytki wykorzystywane w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych,
  • zasilanie,
  • prędkość obrotowa tarczy –  nie powinna przekraczać prędkości deklarowanej dla urządzenia,
  • średnica zewnętrzna tarczy wraz ze średnicą otworu mocującego,
  • wielkość blatu roboczego ma ogromne znaczenie podczas cięcia bardzo dużych formatów płytek, zwiększając stabilność a co za tym idzie precyzję cięcia na całej długości płytki,
  • dobór tarczy – optymalnie dobrana tarcza znacznie wpływa na szybkość i jakość cięcia oraz na żywotność samej tarczy. Poszczególne tarcze różnią się typem korpusu i wieńca przez co dedykowane są do cięcia różnych materiałów. Warto przestrzegać zaleceń producenta, który sugeruje, jaki rodzaj płytek może być cięty przy pomocy danej tarczy.


Maszynka do glazury DEDRA – dlaczego warto wybrać sprzęt od sprawdzonego dostawcy?


Każda przecinarka do gresu DEDRA została wyprodukowana  zgodnie ze ścisłym reżimem technologicznym, dzięki temu produkty z oferty spełniają swoje funkcje i dają dużo satysfakcji z pracy jaka może być wykonana przy użyciu tych urządzeń. Właśnie dlatego maszyny należy kupować od rzetelnego dostawcy, który posiada duże doświadczenie w sprzedaży i doradztwie tego typu urządzeń. Dodatkowo, profesjonalni sprzedawcy, bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz dokładnej analizie potrzeb klienta, podpowiedzą też, np. jaka przecinarka do płytek DEDRA będzie najlepsza do pracy z konkretnym rodzajem płytek.
Nasza firma, dzięki wieloletniej obecności na polskim rynku, doskonale potrafi dopasować swoją ofertę do wymagań klientów, którym proponuje wyłącznie sprawdzone i bezpieczne produkty. Nasz asortyment charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością, solidnym wykonaniem oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości oferowanych produktów. Każda przecinarka do płytek DEDRA umożliwia tworzenie wyjątkowo gładkich powierzchni. Dodatkowo produkty w naszej ofercie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, potwierdzające ich wysoką jakość. Maszyna do glazury DEDRA to wybór nie tylko użytkowników stawiających swoje pierwsze kroki w pracach remontowo-wykończeniowych, ale i profesjonalnych wykonawców świadczących swoje usługi z wykorzystaniem produktów marki DEDRA

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-

Mums rūp jūsu konfidencialitāte

Mūsu tīmekļa vietne kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem apstrādā jūsu personas datus, kas iegūti tiešsaistē, piemēram, jūsu ierīces IP adresi un informāciju, kas reģistrēta, izmantojot izsekošanas un glabāšanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bākas vai citas līdzīgas tehnoloģijas.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes politiku, kā arī analītiskiem, mārketinga mērķiem un lai pielāgotu saturu jūsu vēlmēm un interesēm, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai, un pareizai vietnes darbībai. Pārlūkprogrammā varat iestatīt sīkfailu glabāšanas vai piekļuves nosacījumus. Konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI", jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai atbilstoši jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un mūsu Tīmekļa vietnes satura pielāgošanai jūsu vēlmēm, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, dzēšot sīkfailus no savas pārlūkprogrammas no attiecīgās galiekārtas.

Ja noklikšķināt uz "Es nepiekrītu". - Jūs nevarēsiet piekļūt Tīmekļa vietnei.

Es nepiekrītu
ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI
pixel