Bezmaksas piegāde no 300,00 zł
Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Augstspiediena tīrīšanas līdzekļi un piederumi

( produktu skaits: 38 )

Myjka ciśnieniowa do domu?

Myjki ciśnieniowe w domowym użytku to świetne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić dużo czasu jak i zadbać o czystość ulubionego samochodu, mebli ogrodowych czy nawet elewacji i kostki brukowej. Wysokie ciśnienie wytwarzane przez myjkę pozwoli wyczyścić miejsca i zabrudzenia, które wymagały by użycia bardzo dużej ilości wody dzięki temu zaoszczędzamy pieniądze i dbamy o środowisko.

Nasza zróżnicowana oferta myjek wysokociśnieniowych ułatwi dopasowanie urządzenia do naszych potrzeb. Urządzenia różnią się od siebie gabarytami, mocą czy osprzętem. Ofertę uzupełniają akcesoria do myjek oraz preparaty do mycia i czyszczenia powierzchni takich jak tarasy, elewacje czy samochody.

Jak działa myjka wysokociśnieniowa?

Sercem myjki jest silnik oraz pompa. To za sprawą mocnego silnika z miedzianym uzwojeniem wysokowydajna aluminiowa pompa wytwarza strumień wody o dużym ciśnieniu.

Należy tu podkreślić że wszystkie nasze myjki posiadają aluminiowe pompy, które odznaczają się wysokimi parametrami oraz dużą żywotnością. Od tych dwóch podzespołów, od ich mocy i wydajności czy osiąganego ciśnienia będziemy mogli scharakteryzować i dobrać odpowiednie urządzenie.

Do poprawnej pracy myjek wysokociśnieniowych potrzebujemy zasilania elektrycznego oraz oczywiście źródła wody. Może to być instalacja wodna lub jakieś inne źródło wody np. jezioro, beczka czy nawet basen dla myjki DED7086. Pamiętajmy tylko, aby woda, której chcemy użyć wraz z myjką powinna być jak najczystsza, aby ograniczyć ryzyko awarii pompy.

W naszej ofercie znaleźć można także wspomnianą myjkę akumulatorową z serii SAS+ALL DED7086. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznych myjek wysokociśnieniowych ponieważ taką myjkę możemy zastosować dosłownie wszędzie. Wystarczy nam naładowany akumulator oraz woda choćby w wiadrze czy w beczce. Komplet dysz o regulowanym strumieniu czy pianownica pozwolą na szerokie wykorzystanie tego produktu.

Wybieramy myjkę – na co zwrócić uwagę?

Na początek określmy do czego będziemy używać myjki oraz jak często.

Jeśli szukamy urządzenia do mycia samochodu lub sporadycznego czyszczenia np. mebli ogrodowych idealny będzie model DED8819 o mocy 1700 W i maksymalnym ciśnieniu 130 Bar oraz maksymalnym przepływie 420 L/h. Model ten wyposażony jest w 5 m wąż ciśnieniowy, który pozwoli umyć auto bez konieczności przestawiania urządzenia. W zestawie znajduje się lanca z dyszą o regulowanym strumieniu, lanca z dyszą Turbo do mocno zabrudzonych miejsc, szczotka płaska oraz szybkozłącze z filtrem do wody. Wbudowany pojemnik na detergent umożliwi zastosowanie szamponów czy różnego rodzaju pian i środków czyszczących. Całość uzupełniają uchwyty na pistolet ciśnieniowy, wąż oraz lance. Transport ułatwią solidne koła oraz wygodna rękojeść.

Kolejny model myjki wysokociśnieniowej DED8821 to z kolei świetne urządzenie do częstego mycia samochodu, mebli ogrodowych a nawet do czyszczenia tarasów. Ten model posiada silnik z uzwojeniem miedzianym o mocy 1900 W oraz wydajną aluminiową pompę, która generuje maksymalne ciśnienie 130 Bar o maksymalnym przepływie 420 L/h. Wąż o długości 6 m możemy wygodnie rozwinąć do pracy ze specjalnego bębna. Po skończonej pracy szybko i wygodnie zwiniemy wąż i schowamy myjkę. Szerokie wyposażenie modelu DED8821 pozwoli na wszechstronne wykorzystanie myjki. Szczotka T-racer, która jest w zestawie pozwoli zadbać o czystość tarasu czy balkonu. Ponad to w zestawie z myjką znajduję się lanca z dyszą o regulowanym strumieniu, lanca z dyszą Turbo, szczotka płaska oraz pianownica. Oczywiście transport i magazynowanie ułatwią uchwyty na pistolet ciśnieniowy oraz uchwyt transportowy i koła.

Do prac bardziej wymagających takich jak mycie elewacji czy tarasów potrzebujemy urządzeń o większej mocy ze względu na duże powierzchnie. W takich przypadkach sprawdzą się myjki z mocnymi i wydajnymi silnikami z uzwojeniem miedzianym. Takie silniki a zatem i całe urządzenia będą mogły pracować dłużej bez obaw o przegrzewanie. W takim przypadku możemy wyróżnić dwa modele: DED8824 oraz DED8822.

Pierwszy z nich, czyli myjka wysokociśnieniowa DEDRA DED8824 to model, który charakteryzuje się dużym ciśnieniem roboczym na poziomie 180 Bar oraz dużym przepływem maksymalnym wynoszącym 480 L/h. Silnik posiada moc 2400 W. Takie parametry sprawią, że to urządzenie idealnie nadaje się do mycia i czyszczenia dużych powierzchni. Akcesoria dostępne razem z myjką dają możliwość bardzo szerokiego zastosowania od mycia samochodów czy maszyn rolniczych, po silnie zabrudzone powierzchnie jak kostka brukowa czy trudno dostępne miejsca dzięki kątowej dyszy regulowanej w zakresie 180°. Aplikację pian aktywnych czy szamponów wykonamy dzięki dołączonej do zestawu pianownicy. Duże powierzchnie wymagają także długich przewodów ciśnieniowych dla większej wygody i komfortu podczas pracy. Dlatego model DED8824 posiada elastyczny wąż ciśnieniowy o długości aż 8 m. Całość dopełniają wygodne uchwyty transportowe i na akcesoria.

Drugi model, który zakończy nasze zestawienie to myjka wysokociśnieniowa DEDRA DED8822. Urządzenie to posiada mocny silnik o mocy 2300W oraz uzyskuje ciśnienie maksymalne 150 Bar i cechuje się dużym przepływem maksymalnym 450 L/h. Myjka DED8822 to model, który spełni oczekiwania naprawdę wymagających użytkowników. A to za sprawą nie tylko wysokich parametrów technicznych ale także wysokiego komfortu użytkowania czy dużego wyboru akcesoriów dołączonych do urządzenia. Długi na 8 m wąż ciśnieniowy zapewni duży zasięg pracy, tak istotny podczas mycia podjazdów czy elewacji. Po skończonej pracy wąż wygodnie nawiniemy na zwijacz co też bardzo ułatwi przechowywanie. Szczotka T-racer posłuży do umycia kostki brukowej czy elewacji. Lanca z dyszą Turbo o punktowym strumieniu wody do usuwania mocnych zabrudzeń. Do czyszczenia za pomocą specjalnych preparatów możemy skorzystać z wbudowanego pojemnika lub nanieść je za pomocą pianownicy. Na koniec warto wyróżnić lancę z dyszą o regulowanym kształcie strumienia, która jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest to bardzo istotne choćby z tego względu, że jest to najczęściej używana i najbardziej eksploatowana lanca w myjkach wysokociśnieniowych.

Ofertę naszego sklepu uzupełniają akcesoria do myjek wysokociśnieniowych oraz środki do mycia różnych powierzchni.

Jeżeli chodzi o myjki DEDRA to można dokupić wiele różnych akcesoriów zaczynając od filtra do wody z szybkozłączem DED882206, poprzez szczotki płaskie i obrotowe do mocniej zabrudzonych powierzchni (DED882202 i DED882203) oraz szczotkę typu T – racer do mycia tarasów czy elewacji DED882204. Można również kupić węże wysokociśnieniowe o długościach 6 oraz 8 m (DED882210 i DED882211). Pianownicę do nakładania pian aktywnych DED882205 czy lancę z dyszą Turbo DED882201.

W naszej ofercie klienci znajdą również szeroką gamę wysokiej jakości preparatów chemicznych do stosowania wraz z myjkami ciśnieniowymi. Preparaty te przeznaczone są do mycia pojazdów, tarasów oraz kostki brukowej. Są to szampon i piana aktywna do mycia samochodów osobowych i ciężarowych, preparat myjący do kostki brukowej, tarasów gresowych lub kamiennych, preparat do mycia elewacji, aktywna piana dwufazowa oraz preparat do mycia silników. Dzięki tym preparatom chemicznym przy użyciu naszych myjek ciśnieniowych prace można wykonać bardzo sprawnie i efektywnie oraz ekologicznie.

Zachęcamy wszystkich z was do zapoznania się z naszą ofertą myjek wysokociśnieniowych oraz akcesoriom do nich dedykowanym. Nasza szeroka oferta ułatwi dopasowanie urządzenia i akcesoriów do konkretnych celów i wymagań.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel