Bezmaksas piegāde no 300,00 zł
Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Instrumentu futrāļi un somas

( produktu skaits: 27 )

Skrzynie i torby narzędziowe – bezpieczne przechowywanie narzędzi

Ważnym aspektem dla każdego profesjonalisty czy majsterkowicza, na pewno jest porządek wśród swoich narzędzi. Każda rzecz powinna mieć swoje miejsce tak, aby w czasie pracy nie było potrzeby przetrząsania wielu miejsc w celu odszukania tego, co jest nam w danej chwili potrzebne. Odpowiednie przechowywanie narzędzi zwiększy też ich żywotność i podatność na uszkodzenia, pomoże nam też w ich transportowaniu. I tu rodzi się pytanie, gdzie pomieścić dużą ilość przedmiotów?

W zależności od potrzeb rozwiązań jest kilka.

Co mamy do wyboru? – Skrzynie, walizki, pasy narzędziowe i wiele, wiele innych

Skrzynie narzędziowe to optymalne rozwiązanie dla osób posiadających dużo sprzętu, zarówno ciężkiego jak np. elektronarzędzia, jak i „drobnicy” typu wiertła, bity, brzeszczoty.

Ciekawym pomysłem jest produkt marki DEDRA SAS+ALL. Jest to zestaw modułowych skrzyń narzędziowych, który możemy konfigurować według własnych potrzeb. Podstawowym elementem jest skrzynia na kołach N0301, zapewniająca dużą pojemność (38L). Dzięki wyjmowanym przegrodom można również dopasować jej wewnętrzny układ do swoich potrzeb. Na bocznych krawędziach skrzyni, znajdują się dwa konektory, za pomocą których łączymy ze sobą pozostałe elementy systemu. Do takiej podstawy możemy swobodnie dobierać kolejne elementy takie jak: platforma transportowa, skrzynia z organizerami (na drobniejsze przedmioty np. śrubki), skrzynia otwarta z przegrodami, skrzynia otwarta duża czy skrzynka narzędziowa z pokrywą. Wszystkie elementy tego zestawu zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa, dzięki któremu są wytrzymałe i zapewniają solidną ochronę swojej zawartości.

Innym, bardziej tradycyjnym rozwiązaniem zagadnienia transportowania narzędzi są torby narzędziowe. Wykonane z wytrzymałego materiału bądź skóry, posiadają zależnie od swojej funkcjonalności różne dodatki, takie jak usztywnione dno, metalowy uchwyt czy koła. Za przykład posłużyć może torba monterska N0050 na kołach i z teleskopowym uchwytem. Ta torba narzędziowa posiada pięć kieszeni zewnętrznych zapinanych na rzep, jedną na zamek, pięć kieszeni wewnętrznych i liczne paski przytrzymujące narzędzia. Niezależnie od tego, jakie torby narzędziowe wybierzemy, zawsze będziemy mieć pewność, że sprzęt, który będziemy nimi przenosić, będzie odpowiednio chroniony.

Oprócz skrzyni, torby i walizki narzędziowej dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w pas narzędziowy, pas monterski czy kaburę. Zarówno jeden jak i drugi produkt ma za zadanie zapewnić nam dostęp do potrzebnego przy pracy osprzętu. Pas jak wiadomo, nosimy blisko ciała i w zasięgu naszych rąk, dlatego sprawdzi się świetnie podczas montaży np. na wysokości, gdzie uciążliwe były by schodzenie z drabiny za każdym razem, gdy potrzebujemy jakiejś śrubki czy kołka. Kabura narzędziowa ma dokładnie to samo zadanie, różni się tylko wielkością i systemem mocowania.

Opaska magnetyczna na nadgarstek DEDRA N0030 to również ciekawa koncepcja, pozwalająca na trzymanie blisko siebie najpotrzebniejszego osprzętu np. w sytuacjach, w których nie mamy łatwego dostępu do pasa narzędziowego lub kabury.

Podsumowanie – co wybrać?

Jak przy każdych zakupach określenie swoich potrzeb jest kluczowe dla podjęcia decyzji, jaki produkt wybrać. Warto na spokojnie przemyśleć sprawę i zacząć od określenia ilości potrzebnego nam miejsca do przechowywania. Nie ma sensu np. kupować ogromnej skrzyni narzędziowej, w której będziemy trzymać np. wkrętarkę i parę bitów, a reszta przestrzeni pozostanie niewykorzystana. Jeśli wiemy, że najbliższej przyszłości nasz sprzęt będzie się rozrastał o kolejne przedmioty, najrozsądniejszym pomysłem będzie zakup skrzyń modułowych, do których jak pisaliśmy w tekście wyżej, można dokupywać kolejne elementy. To jedynie przykład, ale idąc tym tokiem myślenie, łatwo pozbędziemy się wątpliwości i wyselekcjonujemy to, co naprawdę dla nas ważne, dzięki czemu dokonamy optymalnego dla siebie zakupu.

Powodzenia! :)

Simbols
Tips

Mums rūp jūsu konfidencialitāte

Mūsu tīmekļa vietne kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem apstrādā jūsu personas datus, kas iegūti tiešsaistē, piemēram, jūsu ierīces IP adresi un informāciju, kas reģistrēta, izmantojot izsekošanas un glabāšanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bākas vai citas līdzīgas tehnoloģijas.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes politiku, kā arī analītiskiem, mārketinga mērķiem un lai pielāgotu saturu jūsu vēlmēm un interesēm, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai, un pareizai vietnes darbībai. Pārlūkprogrammā varat iestatīt sīkfailu glabāšanas vai piekļuves nosacījumus. Konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI", jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai atbilstoši jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un mūsu Tīmekļa vietnes satura pielāgošanai jūsu vēlmēm, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, dzēšot sīkfailus no savas pārlūkprogrammas no attiecīgās galiekārtas.

Ja noklikšķināt uz "Es nepiekrītu". - Jūs nevarēsiet piekļūt Tīmekļa vietnei.

Es nepiekrītu
ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI
pixel