Ingyenes szállítás a címről 300,00 zł
Mentés a bevásárlólistára
Új bevásárlólista létrehozása

Gyémántfúrógépek betonhoz és vasbetonhoz

( termékek száma: 2 )

Dla kogo wiertnice diamentowe do betonu i żelbetu?


Z koniecznością wykonania precyzyjnych otworów w twardej oraz grubej ścianie z betonu lub żelbetu mogą spotkać się zarówno pracownicy firm budowlanych, jak i użytkownicy indywidualni w trakcie domowego remontu. W jednym i drugim przypadku do wykonania zadania niezbędna będzie wysokiej klasy wiertnica do betonu DEDRA, dostępna w naszym sklepie internetowym w dwóch wariantach. Dodatkowo szeroka gama koron wiercących w atrakcyjnych cenach pozwoli Państwu dobrać odpowiednią średnicę korony w zakresie od 32 do nawet 400mm. Przestrzeganie czynności obsługowych i konserwacyjnych jakie spoczywają na użytkowniku, sprawią, że wiertnica do żelbetu DEDRA z pewnością posłuży przez wiele sezonów lat eksploatacji.


Do czego służą wiertnice do betonu - zastosowanie i zalety


Oferowana przez nasz internetowy sklep z narzędziami wiertnica diamentowa do betonu DEDRA sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie otworów przewiertowych w ścianach czy stropach, a tradycyjna wiertarka z koronką do betonu jest po prostu zbyt słabym urządzeniem do tego typu prac. Myśląc o zrobieniu otworu przelotowego, trzeba mieć na uwadze kilka czynników, jakie niewątpliwie będą miały ogromne znaczenie podczas doboru odpowiedniego sprzętu. Wykonywanie tego typu otworów to często przewiercanie się przez bardzo grube ściany czy stropy, kręgi budowlane czy inne materiały betonowe nierzadko wzmocnione zbrojeniem. Urządzeniem, które jest w stanie wspomóc nas w wykonywaniu tego typu pracy jest bez wątpienia wiertnica do betonu DEDRA. Szeroki wybór diamentowych koron wiercących pozwala z optymizmem patrzeć na pracę jaka jest do wykonania. Specjalna konstrukcja koron wiercących zapewnia skuteczność wiercenia praktycznie we wszystkich rodzajach betonu. Diamentowe zęby na szczycie korony cechuje zdolność przechodzenia nawet przez twardy beton wzmocniony zbrojeniem, a odpowiednie chłodzenie w takcie pracy zapewnia ich długą żywotność. Urządzenie idealnie sprawdzi się przy wierceniu otworów np. na  rury kanalizacyjne, przewody instalacyjne oraz wiele innych.


Wiertnica do żelbetu DEDRA – najważniejsze zalety:

 • możliwość wiercenia techniką bezudarową,
 • komfortowa, bezpieczna dla zdrowia bezpyłowa praca z wodą jako czynnik chłodzący koronę diamentową,
 • atrakcyjna cena w stosunku do oferowanej jakości produktu,
 • brak ograniczeń materiałowych – wiertnica diamentowa do betonu DEDRA pozwala wiercić w dowolnej powierzchni, niezależnie od rodzaju oraz grubości zastosowanego zbrojenia,
 • niezawodność i wysoka jakość zastosowanych elementów,
 • współpraca z wieloma rodzajami oraz rozmiarami koron diamentowych.


Wiertnica do betonu DEDRA opinie i parametry


W przypadku elektronarzędzi klasy premium, do których niewątpliwie należy wiertnica do betonu DEDRA cena produktu zazwyczaj stanowi odzwierciedlenie jego faktycznych możliwości. Koszt zakupu urządzeń w naszym sklepie online jest bardzo atrakcyjny w stosunku do oferowanych parametrów, takich jak moc, zakres średnic wykonywanych prześwitów, czy sposób wiercenia.
W naszej ofercie dostępne są urządzenia: model DED7621 o mocy od 1500W i zakresie średnic koron wiercących 32 – 90 mm oraz model DED7622 o mocy 2500W z zakresem średnic 80 – 205 mm. Daje to duży komfort wyboru sprzętu w zależności od prognozowanego sposobu eksploatacji. Każda z wiertnic  wyposażona jest w dedykowany statyw, zapewniający większą stabilizację oraz odpowiednią precyzję podczas wiercenia oraz specjalne przyłącze do wody zapewniające podawanie czynnika chłodzącego, bezpośrednio na koronę podczas wiercenia. Nieprzypadkowo, jeśli chodzi o urządzenia takie jak wiertnica do betonu DEDRA opinie branżowych ekspertów skupione są wokół niezawodnej konstrukcji. Zastosowanie takich rozwiązań jak:

 • trzybiegowa przekładnia,
 • system podawania wody na koronkę,
 • system szybkiej wymiany szczotek,
 • uniwersalne mocowanie koron na trzpieniu 1 ¼’’,
 • system kotwienia do podłoża, znacznie ułatwia pracę, czyniąc wiercenie w betonie lub żelbecie precyzyjnym, szybkim i całkowicie bezpiecznym dla operatora.


Jak wybrać wiertnicę do betonu?


Jeśli interesuje Państwa wiertnica do betonu DEDRA cena każdego z oferowanych przez nas modeli z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Naszą ofertę nad, której rozwojem wciąż pracujemy, obecnie stanowią dwa modele: wiertnica do betonu DEDRA DED7621– przystosowana do bezudarowego wiercenia koronowymi wiertłami diamentowymi na mokro. Urządzenie o mocy 1500W pozwala wykonywać otwory o średnicach od 32 do 90 mm. Dzięki zastosowaniu w modelu DED7621 trzybiegowej przekładni, można dostosować optymalną prędkość obrotową do wybranej średnicy korony wiercącej i materiału w którym wykonywany jest otwór. Wiertnica do betonu DEDRA DED7621 wyposażona jest w dedykowany statyw oraz system umożliwiający kotwienie do podłoża, co znacząco podnosi komfort i zwiększa precyzję pracy.
Wiertnica do betonu DEDRA DED7622 – o mocy 2500W, idealna do wiercenia w zbrojonych murach, kamieniu, żelbecie oraz wszystkich rodzajach czy klasach betonu. Sprzęt współpracuje z koronami wiercącymi o średnicy 80-205 mm, co pozwala na w pełni bezpyłowe i bezudarowe wiercenie dużych otworów i przelotów. Podobnie jak w modelu DED7621, również tutaj producent zastosował zintegrowany system podawania wody. Pozwala on na obniżenie temperatury wiercenia dzięki skutecznemu chłodzeniu wierteł koronowych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bez względu na to, czy poszukują Państwo prostego urządzenia, czy modelu do ekstremalnych zastosowań, jak wiertnica do betonu DEDRA DED7622. Jako renomowany dostawca elektronarzędzi, gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz wysoki poziom obsługi doradczej.

pixel