Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Rezerves daļas ģipša slīpmašīnām

( produktu skaits: 3 )

Żyrafa do gipsu – co to, jak to?

Gdy osoba niepracująca w zawodzie wymagającym używania specjalistycznego sprzętu z zakresu elektronarzędzi słyszy określenie żyrafa do gipsu, może popaść w lekką konsternację.

No, bo jak to? Żyrafa? Już wyjaśniamy :)

Żyrafa do gipsu to po prostu popularne określenie szlifierki do gipsu. Jest to narzędzie pozwalające nam szlifować ściany i sufity bez konieczności korzystania z drabiny – dzięki długiemu, zazwyczaj regulowanemu uchwytowi konieczność ta została zniwelowana prawie do zera. Urządzenie jest proste w obsłudze, więc nawet laik po wstępnym zapoznaniu się z narzędziem, powinien być w stanie go użyć.

Części zamienne do żyrafy, czyli co najczęściej w niej wymieniamy

Jak każde urządzenie również szlifierka do gipsu, posiada mocno zużywalne elementy. Najczęściej poszukiwaną przez klientów częścią zamienną szlifierki jest tarcza do mocowania papieru. Z racji tego, iż ten element (w połączeniu oczywiście z papierem ściernym) bezpośrednio wykonuje pracę, czyli szlifowanie powierzchni, najbardziej narażony jest na zużycie. Na szczęście wymiana takiego talerza do mocowania papieru jest dziecinnie prosta można, więc ją wykonać samemu, bez konieczności oddawania urządzenia w ręce serwisantów.

Innym elementem, który prędzej czy później będzie konieczny do wymiany jest linka napędowa do szlifierki. Z czasem każda linka zużyje się i pęknie, warto, więc zaopatrzyć się w zapasową. Przy wyborze nowej linki napędowej do żyrafy, należy kierować się jej średnicą i długością, a najlepiej znać model szlifierki, którą posiadamy, gdyż zazwyczaj do danego modelu, w sprzedaży komplementarnej dobrany jest odpowiedni jej rodzaj.

Bardzo często osoby korzystające ze szlifierek poszukują także komponentów takich jak osłona przeciwpyłowa oraz wąż odpylający. Są to części, bez których samo urządzenie będzie działało i wykonywało swoją pracę, jednak bez nich może być ona bardzo problematyczna. Dlaczego? Osłona przeciwpyłowa jak sama nazwa wskazuje chroni (oczywiście w pewnym stopniu) przed wydostawaniem się pyłu podczas szlifowania, a wąż odpylający umożliwia jego odciąg. Gdyby nie te dwa elementy, pomieszczenie, w którym wykonujemy pracę było by całe w pyle, co w efekcie uniemożliwiłoby dalszą pracę. Warto, więc dbać o te elementy i zwracać uwagę na etap ich zużycia.  

Będąc w temacie szlifierek do gipsu, zachęcamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem w tym zakresie :)

Pozdrawiamy!

Simbols
Tips

Mums rūp jūsu konfidencialitāte

Mūsu tīmekļa vietne kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem apstrādā jūsu personas datus, kas iegūti tiešsaistē, piemēram, jūsu ierīces IP adresi un informāciju, kas reģistrēta, izmantojot izsekošanas un glabāšanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bākas vai citas līdzīgas tehnoloģijas.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes politiku, kā arī analītiskiem, mārketinga mērķiem un lai pielāgotu saturu jūsu vēlmēm un interesēm, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai, un pareizai vietnes darbībai. Pārlūkprogrammā varat iestatīt sīkfailu glabāšanas vai piekļuves nosacījumus. Konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI", jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai atbilstoši jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un mūsu Tīmekļa vietnes satura pielāgošanai jūsu vēlmēm, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, dzēšot sīkfailus no savas pārlūkprogrammas no attiecīgās galiekārtas.

Ja noklikšķināt uz "Es nepiekrītu". - Jūs nevarēsiet piekļūt Tīmekļa vietnei.

Es nepiekrītu
ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI
pixel