Bezmaksas piegāde no 300,00 zł
Saglabāt iepirkumu sarakstā
Izveidot jaunu iepirkumu sarakstu

Augstspiediena un HVLP krāsošanas iekārtas

( produktu skaits: 6 )

Agregat do malowania DEDRA

Wraz z rozwojem technologii, na rynku pojawiają się produkty, które z powodzeniem są w stanie wykonać określoną pracę szybciej, wydajniej i dokładniej niż tradycyjne narzędzia używane do malowania ścian, ogrodzeń, czy np. drewnianych altanek. I tak, tradycyjny wałek, czy pędzel zastępowane są przez elektryczne urządzenia do malowania. Ta technologia zaczerpnięta została z lakiernictwa samochodowego, gdzie pistolety lakiernicze  mogą pochwalić się zadowalającymi efektami i znacznie krótszym czasem pracy niż przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Urządzenia te dzielimy na wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe, dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego agregatu do malowanych powierzchni. Często zamiast wałka lub pędzla w użyciu profesjonalnych ekip można spotkać agregat malarski DEDRA.

Każdy agregat do malowania DEDRA to urządzenie o wysokiej jakości, które przeznaczone jest do wykonywania zarówno prac amatorskich jak i profesjonalnych. Maszyny najczęściej zasilane są prądem sieciowym, co znacząco poprawia komfort użytkowania. Prezentowane w tej grupie produkty to kompletne, gotowe do pracy urządzenia. W kompletacji maszyn najczęściej można spotkać pistolet do malowania natryskowego DEDRA wraz z dyszą, zbiornik na farbę i komplet przewodów łączących agregat z pistoletem natryskowym.

Korzystając z narzędzi, które znalazły się w tej grupie, należy pamiętać, że każdy z elementów zespołu należy dokładnie wyczyścić niezwłocznie po zakończeniu prac. Zarówno zbiornik na farbę, dyszę, jak i cały pistolet do malowania DEDRA należy wymyć w medium właściwym dla zastosowanej farby. Tylko w ten sposób będzie można użyć ich kolejny raz, a wykonywana nimi praca będzie równie wydajna.

Zalety stosowania agregatów malarskich DEDRA

Każdy agregat hydrodynamiczny DEDRA zapewnia szybkie i precyzyjne nanoszenie powłoki malarskiej na wcześniej przygotowaną powierzchnię. Dzięki wysokiemu ciśnieniu, jakie wyrzuca farbę, tworzy się gładka oraz równomierna powłoka. Odpowiedni dobór filtra i dyszy do agregatów malarskich DEDRA powoduje, że nie tworzą się zacieki ani miejsca o grubszej warstwie, które mogą być podatne na pękanie. Na uwagę zasługuje także  wysoka jakość nałożonej powłoki i jej jednolita struktura.
Agregatu DEDRA HVLP najczęściej sprzętu używa się do malowania ścian, ogrodzeń, altanek oraz impregnowania i lakierowania elementów drewnianych. Urządzenia mogą być też wykorzystywane do pokrywania farbą elementów małej architektury czy nawet mebli.

Agregat hydrodynamiczny DEDRA wybierany jest głównie przez profesjonalistów, specjalizujące się w tego typu pracach na dużych, często jeszcze pustych obiektach. Duże ciśnienie podawania medium w połączeniu z szerokim kątem natrysku sprawiają, że malowanie jest szybkie i do tego bardzo efektywne. Tego typu agregaty do malowania DEDRA przeznaczone są do malowania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych pomieszczeń, jak również, do farb lateksowych, emalii olejnych, emalii akrylowych, bejc i innych powłok nieścieralnych przeznaczonych do malowania techniką natryskową.

Każdy agregat malarski DEDRA objęty jest dwuletnią gwarancją, jednakże należy pamiętać, że żywotność produktu w dużej mierze zależy od wykonywania podstawowych czynności obsługowych , jakie niewątpliwie spoczywają na użytkowniku, w szczególności czyszczenia całego układu lakierniczego po każdej pracy.

Pistolet do malowania natryskowego DEDRA jest łatwy w obsłudze. Już po chwili użytkowania nawet niewprawiony operator może poprawnie wykonywać tę pracę. Nanoszenie farby w ten sposób jest kilka razy szybsze od malowania za pomocą standardowych narzędzi ręcznych. Pozwala też zaoszczędzić sporo farby, ponieważ krycie jedną warstwą nanoszoną agregatem malarskim nie rzadko jest efektywniejsze niż kilkukrotne nanoszenie farby wałkiem bądź pędzlem. Wszystkie wspomniane zalety sprawiają, że agregaty malarskie DEDRA są zazwyczaj wykorzystywane przez firmy budowlane.

Malowanie natryskowe. Jaki agregat malarski wybrać?

Wybierając agregaty malarskie DEDRA, warto zastanowić się, jaki rodzaj powierzchni mamy zamiar najczęściej malować. Od jej wielkości zależy jakie urządzenie będzie nam potrzebne. Jedną z ważniejszych cech, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest ciśnienie robocze. Większe ciśnienie na wylocie pozwoli szybciej nałożyć farbę na dane podłoże, zatem urządzenie będzie bardziej odpowiednie do dużych powierzchni.
Ważny czynnik stanowi także wydajność rozpylania. Ten współczynnik pozwala określić, jaką ilość farby pistolet do malowania DEDRA jest w stanie nanieść na podłoże. Wartość najczęściej określa się w litrach na minutę. Mniejsza wartość pozwala na bardziej precyzyjne prace, z kolei większa sprawdza się przy dużych powierzchniach ściennych i sufitowych.
Precyzję malowania zapewnia średnica i kształt dyszy. To zakończenie, zazwyczaj wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, wpływa na szerokość strumienia farby.

Niektóre agregaty malarskie DEDRA wyposażone są w kilka wariantów dysz, które można wymieniać w zależności od rodzaju malowanej powierzchni.

W przypadku różnorodnych prac przydomowych jak malowanie bądź impregnowanie np: drewno, metalu, powierzchni ścian agregat DEDRA HVLP będzie optymalnym wyborem. Natomiast w pracach wykończeniowych takich jak malowanie dużych powierzchni ściennych wewnętrznych jak i zewnętrznych agregat hydrodynamiczny DEDRA sprawdzi się najlepiej.
 

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-

Mums rūp jūsu konfidencialitāte

Mūsu tīmekļa vietne kopā ar mūsu uzticamajiem partneriem apstrādā jūsu personas datus, kas iegūti tiešsaistē, piemēram, jūsu ierīces IP adresi un informāciju, kas reģistrēta, izmantojot izsekošanas un glabāšanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bākas vai citas līdzīgas tehnoloģijas.

Sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes politiku, kā arī analītiskiem, mārketinga mērķiem un lai pielāgotu saturu jūsu vēlmēm un interesēm, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai, un pareizai vietnes darbībai. Pārlūkprogrammā varat iestatīt sīkfailu glabāšanas vai piekļuves nosacījumus. Konfidencialitātes politika

Noklikšķinot uz "ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI", jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai atbilstoši jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un mūsu Tīmekļa vietnes satura pielāgošanai jūsu vēlmēm, kā arī statistikas un mārketinga mērķiem, tostarp personalizēta satura (reklāmas) rādīšanai. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, dzēšot sīkfailus no savas pārlūkprogrammas no attiecīgās galiekārtas.

Ja noklikšķināt uz "Es nepiekrītu". - Jūs nevarēsiet piekļūt Tīmekļa vietnei.

Es nepiekrītu
ES PIEKRĪTU, ES GRIBU DOTIES UZ VIETNI
pixel