Ingyenes szállítás a címről 300,00 zł
Mentés a bevásárlólistára
Új bevásárlólista létrehozása

Fúvókák

( termékek száma: 4 )

Czy potrzebuję dmuchawy do liści?

Dmuchawy do liści zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników oraz są uzupełnieniem szerokiej gamy narzędzi ogrodowych oferowanej w naszym sklepie
Dmuchawa do liści to narzędzie, dzięki któremu pozbędziemy się opadających w czasie jesieni liści zaśmiecających nasz ogród czy trawnik, ale nie tylko. Coraz częściej dmuchawa zastępuje nam tradycyjną szczotkę czy miotłę i pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie nadmiaru piachu i błota z podjazdów samochodowych,  czy też pozbyciu się resztek skoszonej trawy ze ścieżek komunikacyjnych czy tarasów.
Alternatywnie dmuchawy możemy również użyć jako odśnieżarki do usunięcia lekkiej i suchej pokrywy śnieżnej, która zalega na naszej posesji czy aucie.

Jaką dmuchawę wybrać i czym się kierować podczas jej doboru?

Podczas wyboru odpowiedniego dla nas narzędzia, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się który produkt zaspokoi nasze potrzeby. Rozważając zakup dmuchawy powinniśmy także pamiętać o doborze dmuchawy do wielkości areału oraz stopnia zadrzewienia naszej działki.
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę zarówno akumulatorowych dmuchaw do liści (DED7093, DED7094, DED7072, DED7194V) jak i dmuchaw elektrycznych (DED8689, DED8687).
Wśród dmuchaw akumulatorowych znajdą Państwo dmuchawę z dodatkową funkcją odkurza model DED7072, która oprócz regulowanej funkcji siły wydmuchu wykorzystywanej w ogrodzie,  idealnie sprawdzi się również jako odkurzacz warsztatowy.
Pozostałe dwie dmuchawy z linii SAS +ALL, DED7094 oraz DED7093 to  typowe urządzenia przeznaczone do ogrodu. Konstrukcja tych dmuchaw oraz  ich budowa pozwala na pracę bez potrzeby schylania się, a zakończenia rur wylotowych pozwalają na nakierowanie strumienia wydmuchiwanego powietrza.
Dodatkowo dmuchawa ogrodowa DED7093 posiada funkcję TURBO, pozwalającą na jeszcze szybsze i dokładniejsze oczyszczenie naszego trawnika z zalegających liści czy pozostałości z trawy.

Dmuchawa do liści czy może dmuchawo odkurzacz?

Warto zwrócić uwagę na 3 modele dmuchaw w ofercie naszego sklepu, które posiadają dodatkowo posiadają funkcję odkurzacza.
Dmuchawo odkurzacz DED7194V, to urządzenie z linii urządzeń zasilanych jednym typem akumulatora SAS+All co oznacza że źródłem jej zasilania jest  bateria 18V, a konkretnie w tym przypadku dwa akumulatory. Dmuchawa posiada silnik 36V co generuje dużą siłę wydmuchu (270 km/h) oraz przepływ powietrza rzędu 550m³/h. Sprawia to, iż urządzenie trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Dodatkowo podczas odkurzania liści są one mielone, a ich objętość jest zmniejszona, co przekłada się bezpośrednio na ilość pozyskiwanego w tym procesie  urobku i rzadszą konieczność opróżniania worka.
Warto również pamiętać iż tak przemielone liście to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy posiadają w swoich ogrodach kompostowniki, ponieważ tak rozdrobnione liście pozwalają nam zarówno zaoszczędzić miejsce w kompostowniku jak i szybciej ulegną one procesowi fermentacji służąc jako nawóz do roślin
Podobne rozwiązanie zostało zastosowane w oferowanych w naszym sklepie dmuchawo odkurzaczy ogrodowych zasilanych prądem.
Zarówno model DED8689 jak i DED8687 to dmuchawo-odkurzacze z rozdrabniaczem który pozwala na redukcje objętości  zbieranych liści o około 30%.
Każda z naszych dmuchawo odkurzaczy wyposażona jest w materiałowy worek do którego liście są zasysane oraz w pasek na ramię, który pozwala na zredukowanie odczuwalnego ciężaru urządzenia podczas pracy nim.

Odpowiadając na pytanie postawione na początku tego artykułu, „Czy potrzebuje dmuchawy do liści?” odpowiadamy TAK.
Zakup dmuchawy czy też dmuchawo-odkurzacza, pozwoli jej użytkownikowi zaoszczędzić mnóstwo czasu jak i sprawi, że jesienne prace ogrodowe będą łatwe i przyjemne.

Szimbólum
pixel