Uštedite na popisu za kupovinu
Napravite novi popis za kupovinu

Rezervni dijelovi za brušenje gipsa

( količina proizvoda: 3 )

Żyrafa do gipsu – co to, jak to?

Gdy osoba niepracująca w zawodzie wymagającym używania specjalistycznego sprzętu z zakresu elektronarzędzi słyszy określenie żyrafa do gipsu, może popaść w lekką konsternację.

No, bo jak to? Żyrafa? Już wyjaśniamy :)

Żyrafa do gipsu to po prostu popularne określenie szlifierki do gipsu. Jest to narzędzie pozwalające nam szlifować ściany i sufity bez konieczności korzystania z drabiny – dzięki długiemu, zazwyczaj regulowanemu uchwytowi konieczność ta została zniwelowana prawie do zera. Urządzenie jest proste w obsłudze, więc nawet laik po wstępnym zapoznaniu się z narzędziem, powinien być w stanie go użyć.

Części zamienne do żyrafy, czyli co najczęściej w niej wymieniamy

Jak każde urządzenie również szlifierka do gipsu, posiada mocno zużywalne elementy. Najczęściej poszukiwaną przez klientów częścią zamienną szlifierki jest tarcza do mocowania papieru. Z racji tego, iż ten element (w połączeniu oczywiście z papierem ściernym) bezpośrednio wykonuje pracę, czyli szlifowanie powierzchni, najbardziej narażony jest na zużycie. Na szczęście wymiana takiego talerza do mocowania papieru jest dziecinnie prosta można, więc ją wykonać samemu, bez konieczności oddawania urządzenia w ręce serwisantów.

Innym elementem, który prędzej czy później będzie konieczny do wymiany jest linka napędowa do szlifierki. Z czasem każda linka zużyje się i pęknie, warto, więc zaopatrzyć się w zapasową. Przy wyborze nowej linki napędowej do żyrafy, należy kierować się jej średnicą i długością, a najlepiej znać model szlifierki, którą posiadamy, gdyż zazwyczaj do danego modelu, w sprzedaży komplementarnej dobrany jest odpowiedni jej rodzaj.

Bardzo często osoby korzystające ze szlifierek poszukują także komponentów takich jak osłona przeciwpyłowa oraz wąż odpylający. Są to części, bez których samo urządzenie będzie działało i wykonywało swoją pracę, jednak bez nich może być ona bardzo problematyczna. Dlaczego? Osłona przeciwpyłowa jak sama nazwa wskazuje chroni (oczywiście w pewnym stopniu) przed wydostawaniem się pyłu podczas szlifowania, a wąż odpylający umożliwia jego odciąg. Gdyby nie te dwa elementy, pomieszczenie, w którym wykonujemy pracę było by całe w pyle, co w efekcie uniemożliwiłoby dalszą pracę. Warto, więc dbać o te elementy i zwracać uwagę na etap ich zużycia.  

Będąc w temacie szlifierek do gipsu, zachęcamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem w tym zakresie :)

Pozdrawiamy!

Simbol
Tip

Brinemo o vašu privatnost

Naša web stranica zajedno s Pouzdanim Partnerima obrađuje vaše osobne podatke koje prikupljamo na internetu, poput IP adrese vašeg uređaja i informacija pohranjenih putem tehnologija koje se koriste za praćenje i pohranu podataka, kao što su kolačići, web oznake ili slične tehnologije.

Kolačići se koriste za pružanje usluga sukladno Pravilima privatnosti, kao i u analitičke, marketinške svrhe, te za prilagođavanje sadržaja vašim preferencijama i interesima, uključujući prikazivanje personaliziranog sadržaja (oglasnog) i ispravan rad web stranice. Uvjetima pohrane i pristupa kolačićima možete upravljati putem vašeg preglednika.

Klikom na "SLAŽEM SE, ŽELIM PRIJEĆI NA STRANICU" pristajete na korištenje kolačića sukladno postavkama vašeg preglednika te prilagodbu sadržaja na našoj web stranici prema vašim preferencijama, kao i u statističke i marketinške svrhe, uključujući prikazivanje personaliziranog sadržaja (oglasnog). Suglasnost možete povući u bilo kojem trenutku brisanjem kolačića iz preglednika na određenom uređaju.

Ako kliknete "NE SLAŽEM SE" - nećete moći pristupiti stranici.

NE SLAŽEM SE
LAŽEM SE, ŽELIM PRIJEĆI NA STRANICU
pixel